„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas po Austrijos kvalifikacijos davė patarimų jaunajam komandos lenktynininkui Kimi Antonelliui.
Tarp šių dviejų „sidabrinių strėlių“ atstovų įvyko pokalbis komandos garaže.
K. Antonelli nusivylęs aiškino vadovui: „Maniau, kad mano greitajame rate buvo dvigubos geltonos vėliavos. Tai pamačiau prieš greitą posūkį.“
T. Wolffas atsakė talentui: „Tai klaida, kurią padarei vieną kartą ir daugiau nebekartosiesi! Kaip 19-mečiui gali žinoti viską?“
K. Antonelli kvalifikacijoje užėmė ketvirtą vietą.
Kimi" target="_blank">reddit.com/r/formula1/co...s_also_on/">Kimi: „Maniau, kad tai dviguba geltona vėliava. Ji taip pat yra prie greito posūkio.“ Toto: „Tai klaida, kurią padarysi tik kartą ir niekada daugiau nebekartosiesi!“ „Kaip 19-mečiui gali žinoti viską?“
by u/MuttonBiryaniEnjoyer in formula1


















.jpg?v=1.014689161)




.png?v=1.014689161)















