Select your timezone: Select

Milijonus paklojusi „Man City“ „išlaisvino“ būsimą trenerį E. Marescą

„Man City“ klubas turėjo padaryti didelį spaudimą, norėdamas išleisti pageidaujamą trenerį.

Žurnalistas Gianluca Di Marzio praneša, kad „miestiečiai“ sumokėjo 20 mln. eurų sumą Londono „Chelsea“ klubui, kad būtų užbaigti Enzo Marescos kontrakto formalumai.

Nors 46-erių italas nebuvo „mėlynųjų“ komandos vadovas nuo šių metų pradžios, jis vis dar turėjo galiojantį sutartį.

Tikimasi, kad artimiausiu metu „Man City“ paskelbs, jog yra pasirašęs tris metų sutartį su žymiu specialistu.

„Premier“ lygos klubas pradėjo ieškoti naujo trenerio po to, kai iš komandos išvyko pergalių meistras Josep Guardiola.