Londono „Chelsea“ klubas artimiausiu metu turės patyrų saugų.
Kaip pranešė žurnalistas Fabrizio Romano, „aristokratai“ pasiekė žodinį susitarimą su Granitu Xhaka.
Šveicaras praėjusį sezoną rungtyniavo „Sunderland“ komandoje.
G. Xhaka norėjo žaisti prie vyriausiojo trenerio Xabi Alonso.
Jie buvo bendradarbiavę Lėverkuzeno „Bayer“ komandoje 2023-2025 metais.
Granitas Xhaka taip pat žaidė Londono „Arsenal“ ekipoje nuo 2016 iki 2023 m. ir per 297-ias rungtynes pelnė 23 įvarčius.
Praėjusį sezoną saugas rungtynėse pasižymėjo kartą per 36 rungtynes.


















.jpg?v=1.014689161)




.png?v=1.014689161)















