Vilniaus meras Valdas Benkunskas socialiniame tinkle parašė apie sparčiai kylančio Nacionalinio stadiono darbus.
„Svarbus momentas – Nacionalinio stadiono statybos jau pažengė toliau nei per visą ilgą projekto istoriją!
Jau įrengta apie 80 proc. stadiono gelžbetoninių konstrukcijų – palyginimui, sovietmečiu pradėto stadiono konstrukcijos iki jų nugriovimo 2022 m. buvo pasiekusios maždaug 25–35 proc. konstruktyvo lygį.
Po beveik keturis dešimtmečius trunkančios Nacionalinio stadiono istorijos tai pirmas kartas, kai projektas turi aiškų užbaigimo planą ir yra pasiekęs tokį etapą, kuriame jau galima matyti beveik visą būsimo statinio struktūrą.
Šiuo metu vyksta ir kiti darbai: tiesiami vandentiekio, nuotekų bei kiti inžineriniai tinklai, vystoma treniruotėms skirta infrastruktūra, formuojamos VIP ir komercinės zonos, ruošiamasi UEFA IV kategorijos reikalavimus atitinkančių technologinių sprendimų diegimui. Ši teritorija keisis neatpažįstamai – vilniečiai to seniai nusipelnė“, – rašė V. Benkunskas.


















.jpg?v=1.014689161)


.png?v=1.014689161)

















