• Yes: 10.0%
  • No Opinions: 90.0%
  • Voted: 20

Pick: Cork City @-143 7/10 -7.00

Airijos lyga, kartais suteikia nemalonumų, bet vėl einu su Cork'u, kurie laikomi lyderiais nebe reikalo. Po pertraukos grįžę į didįjį futbolą Derry City futbolininkai žaidė su lygos debiutantais Finn Harps. Pralaimėjo 2:1. Pralaimėjimas buvo kiek netikėtas, tačiau žinant susilpnėjusią Derry City komandą tikėtis ten buvo galima visko. Cork City šįmet išsikėlė labai aiškų tikslą - laimėti lygą. Pirmas turas pradėtas nesunkia pergale namuose 2:0 prieš Bohemians. Treneris minėjo, kad komanda dabar pagavo ritmą, yra užsidegu ir stengsis iškovoti kuo daugiau įmanoma pergalių sezono pradžioje. Komanda netekčių neturės, yra motyvuota, eina 6 laimėtų rungtynių serija, tad pratęsti ją čia būtų labai smagu. Varžovas palankus, tarpusavio mačuose dažniausiai dominuoja Cork City futbolininkai, tad šiam ture tikiuosi to pačio.