• No Opinions: 21.4%
  • Voted: 28

Pick: Zalgiris (-1) @1.900 8/10 8.00

Gryzta A lyga, macas labai svarbus Klaipedoje. Kof manau nukris, tad nesnauskite.
Praeitame ture Atlantas isnese sveika kaili, nors gal taip ir sunku butu pasakyt galima teigti jog prarado taskus Kaune suzaisdami pries Spyri lygiosiomis 1:1 ir imusdami islyginamaji ivarti 93 minute paskutine teisejo prideta minute ir ta ivarti pelne vartininkas.

Zalgiris namie susitiko su Stumbru ir lengvai ji iveike 4:0 zaidimas labai grazus, kuri jie demonstravo, daug pavojingu progu turejo ir galejo tas rezultatas dar but didesnis.

Einu cia su Zalgiriu, nes praeita karta kai susitiko sios komandos Vilniuje tada pergale issiveze Atlantas po puikaus atlikto smugio, nors tas varzybas ir kontroliavo Zalgiris taciau laimi tas, kas pelno daugiau ivarciu. Ziurint i Zalgirio rezultatus tai galima tik pasakyti tai jog sluojami visi varzovai, 1 ivarcio pranasumas Zalgiris visada ji dengia.
Einu cia su Zalgiriu, nes arteja sezono finisas, ir dabar kiekvienas taskelis aukso vertes.
Atlantas taip pat kovoja su Suduva del 3 A lygos vietos, taciau Zalgiris cia manau sudes visus taskus ir issives pergale, nors Trakai ir atsilieka gana jau daug tasku, taciau jie tikrai nores issivezti pergale ir dar padidinti persvara.