• No: 11.8%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 17

Pick: Omsk Avangard (Pagrindinis laikas) @1.850 8/10 +6.80

Sveiki. Antrieji konferencijų pusfinalio mačai. Pirmasis baigėsi gan netikėta magnitkos pergale 0:1 po OT.
Metalurgas ketvirtfinalio serijoje prieš Barys galima sakyt padarė stebuklą. Pralaiminėdami serijoj 1:3 ir Kazachstane 5 mače pralaiminėdami 2:0 ne tik sugebėjo ištraukt tą mačą, tačiau ir pakreipė seriją visai kita linkme bei sugebėjo ją laimėt 4:3. Tokia serija pareikalavo nemažai žaidėjų jėgų, o metalurge lyderiai švelniai pasakius ne pirmos jaunystės:
Denis Khlystov - 33m.
ir viską vainikuoja senolis Sergėjus Fedorovas - 43m.
Žiūrėjau pirmą mačą ir varžybos tikrai buvo atkaklios, taktiškai komandos labai gerai pasiruošusios, ekipos vartininkai suomiai Ramo ir Ahonenas taip pat. Avangardas neišnaudojo puikių progų pasižymėt, puikiai žaidė magnitkos vartininkas Ahonenas. Namai yra puikioj formoj šiuo metu ir netikiu jog čia kartosis scenarijus pirmo mačo. Ketvirtam kėliny metalugo žaidėjai ketvirtame kėlinyje jau čiut bevilko kojas, tačiau susispaudę aplink vartininką sugebėjo atmušt varžovų atakas ir ištempę iki OT bei grubiai suklydus Avangardo gynėjui Martinui Skoulai pelnė pergalingą įvartį.
Šiandien scenarijus bus kiek kitoks ir serija taps 1:1, imu gryną pergalę, sėkmės