Added 2012/01/21 17:06 | 0 thanks
  • Yes: 100.0%
  • Voted: 6

Pick: Heerenveen @-145 8/10 +5.52

Vien pazvelgus i lentele matosi lygiu skirtumas tarp siu ekipu.. Heerenveen laisvai gali kovoti del kelialapio i Europos lyga, tuo tarpu De Graafschap kovos del islikimo.. Nemanau, kad kazkas kardinaliai pas juos keisis ateinanciu laiku.. Nors buvo pertrauka ir po ju gan rizikinga lysti i statymus, taciau siandien mano akimis sis variantas atrodo labai jau patraukliai.
De Graafschap turi labai jau kiaura gynyba.. Puolimu girtis taip pat negali, nes tai viena is nerezultatyviausiu komandu.. Zaidimas namuose taip pat silpnas ir kolkas vos dvi pergales ir 7 pralaimejimai.. Heerenveen atrodo kurkas labiau subalansuota komanda, nors gynyboje kartais ir patys neblizga, taciau siandien priesininkas tikrai ne toks pavojingas.. Vienintelis pliusas seimininkams, kad zaidzia namuose, taciau labai dideliu jo nevadinciau, nes Heerenveen isvykose atrodo tikrai neprastai. Pertraukos metu De Graafschap zaide tris draugiskas rungtynes, gavo 4-1 nuo Nurnberg ir 3-0 nuo Bayer Leverkusen, vienos laimetos pries CSCA-Rapida ekipa, kuri nelabai kuo ir gali pasigirti.. Heerenveen turejo pora draugisku rungtyniu, abejuose iskovotos pergales 2-4 nugaletas Bayer Leverkusen ir 0-1 palauztas Hannover. Priesininkai buvo tikrai solidus, taciau rezultatai atrodo puikiai ir komanda pasirengusi tikrai neblogai. Na bent jau su De Graafschap nepalyginsi.. Dideliu bedu sveciai neturi, o cia jie ryskus favoritai ne tik lenteles atzvilgiu, taciau ir pastaruoju metu rodomu rezultatu.. Koeficientas tikrai neblogas, tad imam.