• Yes: 60.0%
  • No: 40.0%
  • Voted: 15

Pick: Atlant Mytischi @2.150 7/10 -7.00

Na laukiau ką pasiūlys bukai šiam mačui ir tikrai nesitikėjau, kad duos tokį koe už namus. Taip ekipos buvo susitikusios prieš pertrauką, taip tada lengvą pergalę šventė SKA 4:1, bet tam tada buvo aibės priežasčių. Visų pirma Atlantas buvo iškovojęs 12 pergalių iš eilės ir paprasčiausiai ekipos žaidėjam pradėjo jaustis nuovargis, visgi tikrai įspūdinga serija. Dar vienas aspektas, jog ekipai teko keliauti skirtingas šalis per kelias dienas. Pirmiausia išvyka į Slovakiją, tada skrydis į Minską ir tada serijos užbaigimas Sankt Peterburge. Na fizinių jėgų trūkumas tikrai išryškėjo paskutiniame mače. Jevgenijaus Artyukino Hat Trickas buvo kažkas išvis iš nerealybės serijos, galvojau jog jis tegali snukius daužyt varžovam, bet įvarčiai sekė bent jau pirmi du grynai po gynėjų klaidų, o dėl to kaltinu tik nuovargį. Tiesa tokiam koe už namus tikriausiai įtakos turėjo ir tai jog pagaliau į SKA ekipą turėtų sugrįžt Maxas Afinogenovas, bet netikiu jog tiek laiko žaidimo neturėjęs žaidėjas pradėtų demonstruot kažkokius įspūdingus rezultatus jau pirmame mače.
Atlantas namie žaidžia gerą žaidimą, neaišku kaip dėl Alexo Kovaliovo, apie jį info neradau, tačiau ekipa subalansuota gerai, yra kam mušt, yra kam gintis. Bandau naudotis tokiu bukų sprendimu, visgi neaišku kaip atrodys tiek viena tiek kita ekipa po pertraukos, o toks koe už svečius mane verčia pabandyt sužaist su jais. Ant popieriaus stipresni SKA, bet namų aikštelė jėgas išlygina, sėkmės