• Yes: 93.3%
  • No: 6.7%
  • Voted: 15

Pick: Avangard Omsk (Avangard Omsk laimės (su pratęsimu, be baud. ser.)) @1.700 7/10 -7.00

Na sunku surast kažką naujo pasakyt šiam mačui. Užtenka bent kiek domėtis Rusijos ledu arba nueiti į KHL lygos saitą ir pažiūrėt skilty Standings. Visiškai skirtingo lygio komandos šiais metais. Omskas kaip visada kovos dėl aukščiausių pozicijų, tuo tarpu Spartakas jau palaidojo viltis patekt į playofus. Paskutiniame mače Omskas bo baudinių serijos nusileido stipriai namų ekipai iš Severstalio, tuo tarpu Spartakas 1:2 Yugra ekipai. Iki pertraukos Maskvos ekipą visi daužė kas netingėjo, buvo rezultatas ir 10:3 prieš SKA ekipą jai neklystu, na žodžiu patrankų mėsa šiais metais. Tiesa į ekipą po ilgos pertraukos dėl traumos gryžo Spartako lyderis Romanas Liuduchinas, tačiau manau kad neilgam ir bėgs iš skęstančio laivo į vieną iš Rusijos grandų. Omskas šias ir kitas varžybas turi būti labai motyvuotas, nes bus žaidžiama prieš lygos autsaiderius ir taškus iš jų reikėtų susirinkt jai norima aplenkt Amur ekipą lentelės viršuje. Pastarajai tvarkaraštis nusimato labai sunkus, todėl Omsko ekipa turi tuo naudotis. Šiandien Maskva, o sekmadienį Avangardas keliasi į Maskvos apskritį, kur žais prieš dar vieną lygos lentelės dugne esančią Vityaz ekipą, todėl puikus šansas Osmkui susirinkt lengvus 6 taškus.
Taigi einu su svečiais, imu su OT be bulitų mažam apsidraudimui, bet manau kad per pagrindinį laiką turėtų susitvarkyt svečiai, sėkmės