• Yes: 90.0%
  • No: 10.0%
  • Voted: 10

Pick: bet title (-1) Ryga ((-1) Ryga) @1.800 7/10 +5.60

Ir paskutinis mačas kuris šiandien mane sudomino kaimynų latvių ir svečių iš Maskvos regiono mačas. Ryga visuomet pasižymėjo kaip stipri namų ekipa. Šiais metais beje ji labai susilpnėjus, ekipą paliko lyderiai ir persikėlė į Rusijos didžiuosius klubus. Tačiau ši ekipa ir yra tuo ypatinga jog suranda jaunų talentų savo žaidėjų rinkoj ir juos užgrūdina Latvijos rinktinei, o Dinamo ekipa yra kaip tarpinė stotelė.
Paskutiniai mačai Rygai namie buvo labai sunkūs. Tačiau čia lankėsi vedančios ekipos KHL lygoje baškirai UFA, kurie laimėjo 2:4 nors po pirmo kėlinio Ryga vedė 2:0. Žiūrėjau tą mačą ir galiu pasakyt jog latviai patys pasimovė ant savo taktikos. Stengėsi su UFA žaist atvirą ledo ritulį ir nepaskaičiavo fizinių jėgų skirtumo. Toliau atvyko Kazanės Ak Barsai, vėl nusileista 1:3, nors po pirmo kėlinio vėl pirmauta 1:0. Toliau sekė pralaimėjimas dar vienai stipriai vidutiniokei Niznekamsko ekipai 2:5, jokių šansų namų ekipai. Po šių trijų pralaimėjimų ekipa smuktelėjo į 8 vietą. Ir šiandien puikus šansas grįžti į pergalių kelią. Į Rygą atvyksta visiški lygos autsaideriai Maskvos regiono Čechovo atstovai. Užimama paskutinė vieta, jokių šansų patekti į playofus, ekipos branduolį sudaro įvairių Rusijos jaunimo rinktinių nariai ir keletas patyrusių žaidėjų. Apie ekipos rezultatus šnekėti neverta, užtenka paminėt jog ekipa spėjo praleist jau 103 įvarčius. Sujudėjo jie čia neblogai pastaruosius porą mačų, tačiau tai daugiau buvo priešininkų atsipalaidavimo pasekmės nei kažkoks Čechovo pranašumas.
Imu ištroškusius taškų kaimynus, jai laimi vienu įvarčiu pinigai grąžinami, sėkmės