Rangers - Maribor

08/25 21:30
Added 2011/08/25 19:49 | 0 thanks

Pick: bet title Rangers -1 AH (Rangers -1 AH) @-135 8/10 -8.00

UEFA Europos lygos rungtynės. Čia antrasis mačas, kur susitinka Škotijos klubas Rangers ir slovėnai Maribor.
Pirmosios rungtynės pasibaigė 2:1 Maribor naudai. Na Maribor turėjo šiokį tokį pranšumą, ypač antrajame kėlinyje, tačiau tai suprantma, abiejų komandų tikslai buvo visiškai skirtingi: Maribor žūtbūt puolė, Rangers gynėsi ir stengėsi bent kartą pasižymėti. Tai jiem pavyko.
Ko galime tikėtis antrajame mače? Manau tik Rangers dominavimo nuo pat pirmosios minutės. Škotai visada gerai žaidžia savo aikštėje, dažnai ir savo pirmenybėse puola nuo pat p[radžių.
Rangers sudėtis optimali, ko negalima pasakyti apie Maribor. Svečiams truks labai svarbaus žaidėjo Mejac ir kas svarbiausia, lygiaverčio keitimo sudėtyje nėra.
Išvados galime sakyti peršasi tokios, jog Rangers reikia bent vieno įvarčio, tačiau vargu ar komanda įmušusi sustos, juk bet kada galima prasileisti ir taip sužlugdyti Europos turnyrą. Tad manau, jog ekipa laimės bent dviejų įvarčių persvara.
Savaitgalį abi komandos šventė pergales: Rangers svečiuose įveikė Motherwell 3:0, Maribor 6:0 sutriuškino Mura komandą, tačiau čempionatų pajėgumai gerokai skiriasi.