Sin

Rapid Wien - LASK Linz

03/19 17:00
Added 2011/03/19 13:42 | 0 thanks

Pick: bet title Rapid Wien įmuš abiejuose kėliniuose (Rapid Wien įmuš abiejuose kėliniuose) @-143 8/10 -8.00

Gan dosniai Unibet šiuo atžvilgiu(both to score).. O dar kai toks varžovas.. LASK apgailėtina komanda ir jei namie dar kažką sugeba padaryti, ttačiau išvykose jų galimybės labai miglotos ir tai tęsiasi visą sezoną, nemanau, kad turėtų būti išimtis šį kartą.. Rapidas kovoja dėl čempionų titulo ir tokiam mače merkti taškus gali būti pražūtinga.. Lygiai skiriasi, o dar ir namų aišktės pranašumas. LASK gynybiniai sugebėjimai aiškūs daugeliui, jiems ne riba praleisti ir 4 ar 5 įvarčius.. Šeimininkai šioms rugntynėms be jokių didesnių nuostolių, visi pagrindiniai pasiruošę, tad telieka tikėtis tinkamo progų išnaudojimo.. Namie jie tikrai LASK gali sunešioti ir įvarčiai abiejuose kėliniuose taip pat tikėtina.. Šį sezoną jau žaidė vienas rungtynes namie ir pergalė 5:0, kodėl to paties negalėtų būti ir šį kartą, ar bent kažko panašaus..