tipoko

Μπεσίκτας v Κόνιασπορ

02/10 19:15
Added 2016/02/10 17:12 | 0 thanks

Pick: bet title Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ , 2ο Ημιχ (Special Bet) @110 1/10 +1.10

Μάτς για το κύπελλο της ΤουρκίαςΓια τα προημιτελικά στο κύπελλο της Τουρκίας , αναμετρώνται η Μπεσίκτας με την Κόνιασπορ. Ένα ματς με κυρίαρχο φαβορί την γηπεδούχο Μπεσίκτας και ένα αουτσάιντερ , την Κόνιασπορ . Στην προηγούμενη φάση η Μπεσίκτας απέκλεισε εκτός έδρας την Μπούρσασπορ με σκορ 0-2 , ενω η Κόνιασπορ στην έδρα της την Αντάλιασπορ με σκορ 1-0 . Σήμερα η Μπεσίκτας δεν έχει άλλη επιλογή απο το να κερδίσει την Κόνιασπορ και να έχει το πάνω χέρι για τον επαναληπτικό . Απο την εικόνα των δύο ομάδων βλέπω οτι και οι δύο ομάδες κάνουν ένα συντηριτικό πρώτο ημίχρονο , ενώ στο δεύτερο τα δίνουν όλα .Νίκη για την Μπεσίκτας , ίσως και με ένα μικρό χάντικαπ , με περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο . Αυτά βλέπω για σήμερα .