WHU - Chelsea

09/11 17:00
Added 2010/09/09 14:34 | 0 thanks

Pick: bet title Chelsea -1, -1,5 (Chelsea -1, -1,5) @-143 6/10 +4.20

Chelsea sezoną pradėjo kaip ir tikėtasi, užtikrintai. Trys pergalės, dvi griausmingos, 6:0 nugalėta WBA ir Wigan. Bei kiek kuklesnė 2:0 prieš Stoke City. Gana užtikrinta, gražu ir akivaizdu jog Carlo per treniruotes su žaidėjais nesnaudė.. Dabar rungtynės vyks po rinktinių pertraukų, kiek negerai, nes po tokių mačų daugeliui komandų vėl reikia laiko atrasti savąjį žaidimą, tačiau tikiuosi jog Chelsea toliau demonstruos savo solidų žaidimą. Yra dar vienas geras dalykas, Terry, Lampard, Anelka(pasitraukė iš rinktinės), Drogba gavo poilsio nuo rinktinių, šiai komandai šie žaidėjai labai svarbūs, taigi sakyčiau geras dalykas.. Terry su Lampard gydėsi traumas, tačiau kaip teigia Ancelloti neabejoja jog jie bus rungtynėse su WHU.
Šio mačo šeimininkams sezonas prasidėjo tikrai nekaip. Trys pralaimėjimai iš tiek pat galimų.. Gerai, suprantu pralaimėjimą išvykoje MU 3:0, tačiau namie gauti nuo Bolton 1:3 ir išvykoje 3:0 būti sudaužytiem Aston Villa kurie buvo negeriausioje padėtyje atrodo tiesą pasakius tikrai nekaip.. Kiek teko domėtis WHU forma ji tikrai nekokia.. Taip, komandoje nemažai permainų įvyko pradedant nuo naujojo trenerio, baigiant žaidėjais, tačiau čia jau niekas nekaltas kaip tik patys.. Chelsea čia tikrai ryškiai stipresni, klausimas vienas, kaip paveiks komandos žaidimą ta buvusi pertrauka.. Kaip minėjau geras dalykas, jog poilsio gavo vieni iš lyderių, o tai tikrai gerai. Chelsea laimėti dviejų įvarčių persvara tikrai nėra problema, aišku tikėtis lengvų rungtynių būtų naivoka, tačiau renkuosi tokį variantą, nes Chelsea pusėje įžvelgiu daugiau pliusų.