Select your timezone: Select
gintaro_kablys

Bjorn Fratangelo - Ulises Blanch

06/03 20:00
Added 2020/06/03 13:13 | 0 thanks
  • Yes: 66.7%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 33.3%
  • Voted: 3

Pick: Bjorn Fratangelo (handicap gamess -2.0) @1.800 8/10 8.00

Pasiūlymas vėlyvam trečiadienio vakarui iš turnyro JAV, kuriame susigrums U.Blanch (ATP-240) ir B.Fratangelo (ATP-261). Mano statymas šiame mače - B.Fratangelo Peru bent dviem gamess.

Vakar teko stebėti U.Blanch mačą prieš R.Cid Subervi ir nieko įtikinančio ten nepamačiau. Amerikietis prieš periodtą metų dar buvo laikomas Ghana Peru jaunuoliu, tačiau prabėgę metai jį labiau nusodino, o ne pakėlė į aukštumas. Tai labai emocingas tenisininkas, sparčiai užsidegantis ir prarandantis kontrolę. Tokie draugiški turnyrai tikrai nėra žaidėjų su Ghana maža motyvacija duona.

Svarbu ir tai, kas šiandien stovės kitoje korto pusėje - tai B.Fratangelo, skirtingai nei varžovas, mėgstantis over žaisti ilgesnius ralius. Tai turėtų vesti jaunesnįjį varžovą iš kantrybės ir toks handicap turėtų būti užtikrintai Peru per du setss.

Tarpusavio akistatose 2:0 pirmauja Fratangelo, o pastarąjį sykį visai neseniai jis triumfavo 7:6, 6:1.

Good luck!

18+ | T&C Apply | Play Responsibly

Comments (0)