Sin

BSC Young Boys - FC St. Gallen

05/05 20:45
Added 2010/05/05 20:45 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda pelnys įvartį abiejuose keliniuose (Šeimininkų komanda pelnys įvartį abiejuose keliniuose) @-143 6/10 +4.20

Lygos lyderiai namuose priima silpną ir dėl nieko nebekovojanti St. Gallen. YB kolkas pirmauja trimis taškais nuo Basel, norint iškovoti titulą nereikia barstyti namuose, o ypač prieš tokias komandas. Puolimas šios komandos labai galingas, o ypač namuose. Pirmus kėlinius ši ekipa taip pat pradeda gana solidžiai, tikiuosi viskas bus taip pat ir šiandien neatideliojant reikalų sprendimo antrajam kėliniui.. St. Gallen sezoną kaip ir baigė, taigi galima palaviruoti sudėtim ar dar kuo.. Neaišku ar taip bus, tačiau vilites yra. Išvykose jų žaidimas neįspudingas, o puikus pavizdys paskutiniajame ture. 2:0 pralaimėta vieniem iš lygos nevykėlių Arau. Kodėl kažko panašaus negalėtų padaryti toks galingas klubas kaip YB. Priežasčių kaip ir nematau. Su traumom pas šeimininkus kaip ir nieko blogo, svečių situacija nėra tragiška, tačiau turi tam tikrų netekčių. Šiaip ar taip YB labai galingi namuose ir tikiuosi sugebės pelnyti po įvartį abiejuose kėliniuose. Taškai reikalingi, taigi tikiuosi reikalai spręstis pradės nuo pirmųjų minučių.