Sin

Leeds United - Southend

04/10 17:00
Added 2010/04/10 17:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda pelnys įvartį abiejuose keliniuose (Šeimininkų komanda pelnys įvartį abiejuose keliniuose) @125 5/10 -5.00

Dar vienas neblogas variantas. Leeds ilgą laiką buvo vieni iš lyderių, tačiau nesėkminga serija juo snubloškė į ketvirtą vietą. Čempionato gal ir nelaimės, tačiau tikslas keliauti į aukštesnę lygą. Antroji vieta garantuoja tiesioginį kelialapį, to ir bus siekiama. Svečiai kovoja dėl išlikimo, silpna komanda ir manau nepasipriešins šiandien rimtai galingai Leeds vienuolikei. Leeds namuose žaidžia rezultatyviai ir daug geriau nei išvykose. Rezultatyvumas tikrai nemažas ir tokiai prastai Southend ginybai leidžia tikėti, kad sugebės pelnyti įvarčių abiejuose kėliniuose. Southend išvykose žaidžia labai prastai, ginyba visiškai nedirba ir dažnai pralaimi triuškinamai. Paskutinėse rungtynėse juos 3:0 nugalėjo Gillingham, o jie panašaus kalibro komanda. Išvykoje Southend tikrai labai silpni. Į šeimininkų gretas grįžta Luciano Becchio vienas iš pagrindinių puolėjui. Padėti negalės gynėjas Crowe. Svečiai turės verstis be puolėjo Spencer, saugas Moussa taip pat iškritęs. Taip trumpai nes laiko nebėra. Taigi, tikiuosi Leeds iškovos užtikrintą pergalę ir pasiims taip svarbius tris taškus. Žinoma ir pelnys įvarčių abiejuose kėliniuose.