Sin

Newcastle United - Scunthorpe United

03/17 21:45
Added 2010/03/17 21:45 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda pelnys įvartį abiejuose keliniuose (Šeimininkų komanda pelnys įvartį abiejuose keliniuose ) @105 7/10 +7.35

Nėra ką daug ir pasakoti. Šeimininkai lyderiauja lygoje, tačiau kolkas neturi aiškios persvaros, nors ir dvi rungtynės atsargoje. Užbaigti sėkmingai sezoną norima kuo greičiau, taigi barstyti taškus prieš viensu iš autsaiderių.. Vėliau gali kainuoti pirmą vietą. Kaip namuose rungtyniauja pasakoti taip pat nereikia. Viskas užtikrinta. Puolimas su ginyba puikiai suderinta. Labai stipri komanda. Paskutinės kelios rungytnės namuose tiesiog idealios. Tiesa paskutiniajame savo ture išvykoje 2:2 sužaidė su Boro, tačiau, tai išvyka ir priešininkas tikrai stipresnis. Šiandien kiek lengvesnis, tačiau tikiuosi bus laimėta užtikrintai ir pelnyti įvarčiai abiejuose kėliniuose. Apie svečius nieko gero.. Išvykoje žaidžia labai prastai, ginyba prasčiausia lygoje, o išvykoje ji visiškai byra. Šeimininkams negalės padėti saugas A.Smith ir gynėjas Coloccini. Tačiau grįžta į komandą Enrique ir W.Routledge. Svečiai turės verstis be savo kapitono C. Byrne. Manau šeimininkai turėtų iškovoti įtikinamą pergalę, bei pasižymėti abiejuose kėliniuose. O kofas tikrai didelis, žinant situaciją.