Sin

Manchester United - Hull City

01/23 17:00
Added 2010/01/23 17:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @-133 7/10 +5.25

Dar vienas neblogas variantas iš savaitgalio pasiūlos. MU namuose priima Hull`ą. Vienas rungtynes šį sezoną šios komandos jau žaidė, kurias MU laimėjo 1:3 išvykoje. Šį kartą rungtynės namuose ir nenustebčiau jog rezultatas būtų dar didesnis.. O čia viskas gana aišku.. MU po šios pergalės kiltų į pirmą vietą, Arsenal ir Chelsea sužaidę mažiau, tačiau visgi tai svarbus faktorius ir negalima atmesti jog tie klubai nesuklups.. Rungtyniauja namuose labai užtikrintai. Pralaimėta tik Aston Villai, tačiau ten sėkmė daugiau nusišypsojo O`Neillo vyrams ir tiek. Galų gale kiti rezultatai daugiau nei užtikrinti ir rezultatyvus. Pelnyti 27 įvarčiai per 11 turų. Hullas išvykose atrodo tragiškai, praleisti 26 įvarčiai. Priminsit rungtynes su Tottenham? Gerai, tačiau ten daugiau nei sėkmė.. Papraščiausiai nekrito kamuolys į vartus ir tiek. Galima prisiminti ir kiek ankščiau žaistas rungtynes su Wigan kurias Hull pralaimėjo 4:1, jei jau Wigan tiek subeldžia, tai apie ginybą komentarų tikrai nereikia.. Netekčių nedaug nei pas vienus, nei pas kitus.. MU negalės padėti Vidic, O`Shea ir Hargreaves. Hullui Ashbee ir Bullard. Viskas čia atrodo gana paprasta, tikiuosi taip ir bus. MU bus kiek supykę po pralaimėjimo taurė City, reabilituotis ir kilti į pirmąją vietą norės žaidėjai tikrai. Visas atakuojantis arsenalas yra. Netikiu, kad Hullas sukurtų antrą stebūklą iš eilės išvykose, papraščiausiai ne ta vieta.. Sėkmės ir gražių įvarčių abiejuose kėliniuose.