Sin

PSV Eindhoven - NEC Nijmegen

01/22 21:45
Added 2010/01/22 21:45 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @-139 7/10 +5.04

Vėlgi PSV. Tik šį kartą rungtynės namuose ir priešininkas kiek silpnesnis.. PSV rungtynėse su Roda neatrodė įspūdingai, tačiau viena iš tų priežaščių kodėl taip, buvo neblogas Roda žaidimas. Galų gale po pertraukos įsivažiuoti reikia laiko. Šiaip ar taip 3 taškai parsivežti ir dabar PSV lyderiauja Olandijoje. Taip kolkas po lygiai taškų su Twente, tačiau situacija palankesnė PSV. Norint išlaikyti šią poziciją reikia rinkti namuose taškus prieš tokius priešininkus koks bus šiandien. Namuose PSV atrodo tikrai puikiai, vos vienos lygiosios ir tos pirmame ture.. Daugiau visos pergalės. Traumų šeimininkai jokių didesnių neturi, taigi pagrindiniai žaidėjai bus. Šiandieninis priešininkas silpnas. Velkasi prie dugno ir nieko įspūdingo nedemonstruoja. Praeitą turą nugalėjo namuose 2:1 Vitesse, tačiau to ir buvo galima tikėtis.. O ir šiaip gana sunkiai. Išvykose vos viena pergalė ir tik 4 lygiosios. Ta vienintelė pergalė skambi, nukautas AZ 0:1, tačiau čia daugiau sėkmė, o ir pripažinkim AZ šį sezoną toli gražu ne tokie kokie buvo pernai.. Lygiosios irgi ne prieš stipriausias komandas.. Pirmas susitikimas šiemet baigėsi PSV pergale 0:4. Taigi, situacija gana aiški, ryškiai stipresnė komanda rungtyniauja namuose.. Dominavimas ir progų kūrimas, bei tinkamas jų realizavimas, daugiau nieko kito nesitikiu. Tikiuosi jau po pirmojo kėlinio PSV tūrės kažkokį pranašumą, o antrajame jį teliks įtvirtinti. Sėkmės.