Sin

Arsenal - Bolton

01/20 21:45
Added 2010/01/20 21:45 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @-116 6/10 +5.16

Komandos per 3 dienas susitiks antrą kartą. Šį kartą viskas keliasi į Arsenal aikštę. Priminsiu jog Arsenal išvykoje 0:2 palaužė Bolton. Šiandien rungtynės namuose ir iš dalies bus kiek lengviau.. Arsenal nesižavėti negalima.. Iškritūs nemažai žaidėjų ši komanda juda ta pačia linkme ir kolkas tikrai rimtas kandidatas į čempionų titulą. Nors Wenger ir praranda svarbių žaidėjų, tačiau iš šio žmogaus neatimsi vieno dalyko, jis puikiai mato jaunus talentus kurie sėkmingai pasirodo, o tokių Arsenal ekipoje tikrai netrūksta. Komanda demonstruoja panašų futbolą kaip Barcelona, kamuolio kontrolė, trumpi perdavimai kurių daug. Viskas kaip iš vadovėlio ir žinant kokia jauna ši komanda, pripažinkim, negalima nesižavėti sukurtu Wengero dirbiniu. Pilnai tikiu, kad nepoilgo ateis tas laikas, kai visa ši komanda pasirodys visu grumu.. Geriausias puolimas lygoje, ginyba taip pat gana užtikrintai darbuojasi. Namuose rungtyniauja gerai, nepaisant nsėkmės prieš Chelsea ir lygiųjų su Everton. Įvarčių čia mušama daug ir nesvarbu kas atvyksta, ar Villa su gera ginyba, ar gana gerai sustyguotas Redknapo Tottenhemas. Bolton nieko įspūdingo namuose nepademonstravo nors pripažinsiu tikėjausi daugiau.. Priešpaskutinė vieta lygoje, išvykose rezultatais pasigirti tikrai negali. Ginyba toli gražu ne pati patikimiausia.. Komandų naujienos.. Arsenal viskas tas pats, tik prie traumuotų prsirašė Merida. Tačiau geros naujienos, kad grįžta Denilson ir Walcott. Bolton sudėtis praktiškai optimali kaip ir praeitose rungtynėse.. Renkuosi šį variantą. Arsenal pergalės atveju pasivija lyderiaujanti Chelsea, namuose rungtyniauja labai gerai ir rezultatyviai. Bolton atrodė silpnokai ir abejoju ar kas nors akivaizdžiai bus pasikeitė per tokį trumpą laiką.. Išvykose neblizga. Taigi, manau Arsenal tūrės jau kažkokį pranašumą po pirmojo kėlinio, o antrajame jį liks įtvirtinti. Sėkmės.