Sin

Egiptas - Mozambikas

01/16 20:30
Added 2010/01/16 20:30 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @115 5/10 -5.00

Tikiuosi fokusų nebus daugiau.. Egiptas čia favoritas ir tikiuosi tai įrodys abiejuose kėliniuose.. Egiptas gina čempionų titulą, sudėtis surinkta stipri ir jau pamatėme gerą rezultatą pirmosiose rungtynėse, kai nugalėjo 3:1 Nigeria ir gana lengvai perlipo jų bortą.. Šiandien priešininkas silpnesnis.. Mozambikas, ginyba nėra labai bloga, tačiau ji tikrai nėra patikima.. Egipto puolimas gana geras ir matėme kaip jis neblogai pasirodė prieš Nigerią. Mizambique čia pateko, dėl gana lengvos grupės atrankoje.. Taip ten buvo Tunisas ir Nigerija, tačiau ketvirtoji komanda Kenija silpno pajėgumo.. Išvykose atrodo neįspūdingai, taip čia visiems išvyka be šeimininkų, tačiau šiai komandai manau tai daugiau atsilieps negu stipresniam Egiptui.. Pirmas rungtynes Mozabique sužaidė taikiai su Beninu 2:2. Šiandien priešininkas žymiai stipresnis ir manau jei jau su Benino puolimu tūrėjo bėdų, šiandien tūrės dar daugiau.. Sėkmės..