• Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @155 5/10 -5.00

Na čia viskas aiškiau nei pirmajame mače.. Pirmos rungtynės baigėsi 2:1 Rayo Vallecano naudai. Iškovota sunki pergalė. Šiandien Mallorca pakanka 1:0 pasiekti pergalę ir kelialapis jų rankose, tačiau abejoju ar taip kukliai baigsis šios rungtynės.. Nors Rayo Vallecano savaitgalio mačas buvo atidėtas ir daugiau laiko tūrėjo pasiruošti šioms rungtynėms, tačiau nemanau, kad šiandien jie tūrės daug šansų.. O priežastis tam paprastos.. Mallorca sudėtis stipri, visi pagrindiniai žaidėjai registruoti ir panaikinti šį deficitą jiems netūrėtų būti didelė užduotis. Žaidžia savo arenoje, o čia šį sezoną atrodo daugiau nei įspūdingai.. Neprarstas nei vienas taškas! Visos pergalės iškovotos gana įtikinamai, įmušti 22 įvarčiai, praleisti vos 3. Na jeigu jau nieko nenuveikia Primeros komandos, tai abejoju ar Rayo Vallecano čia sugebės kažką padaryti.. Mallorca registruoti žaidėjai: Aouate, Lux, Josemi, Ayoze, Corrales, Ramis, Nunes, Rubén, Martí, M.Suárez, B.Valero, Castro, Varela, Julio, Pezzolano, Keita, Víctor y Aduriz.

Taigi, toks mano variantas. Mallorca čia favoritas nors ir svečiai turi vieno įvarčio pranašumą. Sudėtis optimali, rungtynės namuose, keliauti tikrai nori toliau, tai manau tūrėtų iškovoti įtikinamą pergalę, papraščiausiai meistriškumas ir patirtis tikiuosi triumfuos šiandien. Sėkmės.