• Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Svečių komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Svečių komanda įmuš abiejuose kėliniuose ) @160 5/10 -5.00

Kofas daugiau nei gražus, o žinant Barcą to galima tikrai tikėtis, kad taip ir įvyks.. Sevilla dabar duobėje. Pralaimėtos dvi paskutinės rugntynės namuose, Racing ir Getafe. Tikriausiai komandai pasijautė išvykusių į Afriką žaidėjų netektys.. Pirmos rungtynės Barcelonoje baigėsi Sevilijos naudai 1:2, taigi šiandien Barcai reikia mušti minimum du įvarčius ir neprasileisti. Tačiau ar išsaugos vartus sausus Sevilijoje, abejoju, nes visgi situacija palanki šeimininkams.. Barca Tenerifėje parodė savo tikrąją jėgą ir pelnė net 5 įvarčius. Nenustebčiau iš katalonų šiandien sulaukęs kokių 4 įvarčių, tačiau tam reikėtų greitesnio įvarčio, nes tada Barca pajus, kad gali sudraskyti varžovus, o kad taip būna puikiai visi žinom su šia komanda.. Aikštėje vaizdas kaip ir daugelyje varžybų bus aiškus, Barcos kontrolė, atakų kurimas ir tikiuosi tinkamas jų išnaudojimas. Sevilla tūrės daugiau laisvės kontroatakuojant.. Pepas tūrėtų sudėtį leisti optimalią, nes rungtynės svarbios ir čia jau reikia vytis.. Katalonai netekę į Afriką išvykusių Keita ir Yaya. Sevilla netekę, traumuotų Escude ir Fabiano, bei į Afriką išvykusių Kanoute, Zokora ir Kone. Taigi, renkuosi tokį variantą ir tikiuosi, kad Barca įmuš greitą įvartį, o kai tai nutinka, ši komanda mėgaujasi žaidimu ir dažnai varžovus sutriuškina.. Sėkmės.