Sin

DKK - Brukino Fasas

01/11 18:00
Added 2010/01/11 18:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @-105 7/10 -7.00

DKK. Galinga rinktinė ir viena pretendenčių laimėti šį turnyrą. Kvalifikaciją praėjo be pralaimėjimų. Ir tik su vienomis lygiosiomis. Stipriausia šios rinktinės grandis puolimas, kuriame netrūksta garsių ir puikiai atakuojančių pavardžių. Gervinho(Lille, 11 goals), Drogba(Chelsea, 14goals), Dindane(Portsmouth, 4goals), Kone, Keita, Kalou.. Puikus ir labai didelis pasirinkimas. Atrankoje pelnė 19 įvarčių, daug. Beje šios dvi ekipos buvo toje pačioje grupėje. DKK abu kartus laimėjo, namuose 5:0, išvykoje 2:3. Gerai pažystamos ir abejoju ar ką nors pajėgs prieš tokį puolimą pastatyti Burkino Fasas. Nevardinsiu sudėties, nes manau daugelis žinote kokie geri žaidėjai čia rungtyniauja, ir ginyba ir saugų linija taip pat atrodo galingai.

Burkino Fasas. Išėjo antroje vietoje be vargo.. Nes be DKK priešininkai buvi silpni. Išvykose ši komanda neatrodo stipriai, taip čia išvykos visoms komandoms apart šeimininkų, bet pavyzdžiui toks DKK ir išvykoje atrodo gerai. Ginyba nėra stipri, o tą puikiai žino DKK. Garsių pavardžių nedaug ir apskritai nesitikima, kad ši ekipa sugebės prasimušti toliau, nes grupėje dar yra Ghana ir Togo.

Taigi toks mano variantas, DKK čia tikrai galingesni ką ir puikiai įrodė atrankoje. Reikia pergalės nes prarasti taškus čia gali būti vėliau pražūtinga. Tikiuosi puolimas suveiks kaip reikiant ir rezultatyvi pergalė bus įrašyta į DKK sąskaitą. Sėkmės.