Sin

Leeds United - Wycombe

01/09 17:00
Added 2010/01/09 17:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @100 6/10 -6.00

Iš kur toks koeficientas, kai susitinka tokio lygio komandos? Pradėkim nuo svečių.. Priešpaskutinėje vietoje, ginyba viena praščiausių.. Žaidimas išvykose išvis apgailėtinas.. Laimėta prieš Millwal 0:2, sensacija.. Lygiosios su Exeter, Swidon ir Hartepool.. Čia viskas ką sugebėjo išspausti.. Žodžiu viskas atrodo apgailėtinai, o ypač palietus išvykų rezultatus.. Neįsivaizduoju koks stebūklas tūrėtų įvykti, kad sugebėtų iškovoti bent tašką.. Leeds lygos lyderiai, pirmauja užtikrintai. Puolimas ir ginyba vieni geriausiu lygoje. Savoje aikštėje žaidžia užtikrintai, 9 pergalės ir tik 3 lygiosios, pralaimėjimų nėra.. Lygiosios su galingai Huddersfield ir Charlton, bei su kiek prastesniais Carlisle. Dviejose iš šių rungtynių įvarčiai praleisti artėjant rungtynėms į pabaigą, žaidimas namuose labai solidus. Beje prisiminkim ką padarė sekmadienį, ir ne bet kur, o pačiame Old Trafore nugalėjo MU 0:1, tai irgi nemažai pasako apie šią ekipą.. Leeds jokių rimtesnių traumų neturi, taip kad pagrindas visas ant kojų! Na čia viskas kaip ir aišku, laukiu triuškinančios Leeds pergalės, nes svečiai apgailėtinai atrodo.. Po įvartį abiejuose kėliniuose, tokiam klubui žaidžiant prieš tokius priešininkus, manau tikrai nėra daug. Sėkmės.