Sin

Panathinaikos - Ergotelis

01/06 16:45
Added 2010/01/06 16:45 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @105 5/10 +5.25

Trumpai.. Graikijos gigantas, šiame sezone kolkas lyderiaujantis, 2 taškai pranašumas prieš Oly. Faktas, kad tikslas laimėti lygą, nes paskutiniu metu Oly triufmuoja dažniausiai.. O norint tai padaryti nereikia barstyti namuose taškų prieš tokias komandas.. Kolkas tą sėkmingai ir daro, 7 pergalės ir vos 1 lygiosios. Komanda turi geriausią puolimą lygoje. Svečiai vidutiniokai.. Turi neblogą ginybą, tačiau manau ji neatsilaikys prieš šeimininkų puolimą nei vieno kėlinio.. Išvykose tikrai neblizga, taškai iškovoti tik prieš panašaus pajėgumo komandas, arba silpnesnes.. Nieko rimto.. Pirmame rate Panathinaikos išvykoje 0:3 juos nugalėjo, kodėl gi to taip pat nepadarius namuose? Manau įvarčiai tūrėtų kristi abiejuose kėliniuose, taškų barstyti prieš tokias ekipas tikrai nevertėtų, nes tai papraščiausiai vėliau gali būti pražūtinga. Metus baigė pergalingai ir rezultatyviai, to paties laukiu ir šiandien. Sėkmės.