• Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Antras kėlinys rezultatyvesnis (Antras kėlinys rezultatyvesnis) @100 6/10 +6.00

Dar vienas gerai atrodantis variantas. WBA iš Coca Cola, ten atrodo gana sėkmingai, antra vieta. Puolimą turi gerą, ginyba nėra įpatingai gera.. Forma paskutiniu metu nebloga, o kas svarbiausiai įvarčių mušama nemažai. Šeimininkai iš League One, ten kolkas dalinasi 5-6 vietas. Forma paskutiniu metu taip pat gan nebloga, įvarčius muša taip pat labai dažnai ir turi vieną geresnių puolimų savo lygoje, ginyba vėl gi, nėra tas arkliukas kuris temptų komanda.. Taigi, abi ekipos žaidžia rezultatyviai, abejoju ar pirmam kėlinį gali primušti daug įvarčių, vis gi greičiau bus apsiuostymas vienų su kitais.. Taip WBA lygis aukštesnis, tačiau pliusas Huddersfield, kad rungtyniauja namuose, o jie čia tai daro labai gerai. Einant prie esmės, statistika rodo, kad šis statymas tūrėtų praeiti.. WBA pirmame kėlinyje pasižymėję 23 kartus, antrajame 25. Prasileidžia pirmajame 8, antrajame 14 įvarčių.. Huddersfield pirmajame pasižymėję tik 15 kartų, o antrajame net 31 kartą nuginklavo priešininkų vartus. Prasileidžia pirmajame 11, antrajame 17 įvarčių.. Taip čia tik skaičiukai kurie gali keistis bet kada, tačiau ir realiai žiūrint antro kėlinio reikia laukti rezultatyvesnio, nei pirmojo.. Taigi bandau šį variantą, kuris atrodo gana gerai. Sėkmės.