Sin

Manchester United - Wigan

12/30 22:00
Added 2009/12/30 22:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @-114 7/10 +6.16

Rungtynės Old Traforde. Čia rungtyniauti sunku visiems. Šeimininkai čia atrodo puikiai, taip pralaimėta Aston Villai kiek netikėtai, ir kiek netikėtos lygiosios su Sunderland. Pasiteisinimų kaip ir nelabai galėtų būti, tačiau faktas, kad šios abi ekipos buvo geroje formoje. Mušama mažiausiai po pora įvarčių, taip neįmušta Villai ir 1 teįmuštas Birmingham`ui, tačiau būtent šių dviejų ekipų ginyba, Premier lygoje viena iš geriausių ir pagyrų vertos. Po pralaimėjimo prieš Fulham, atsitiesta praitame ture, 1:3 pakrauta Hull. Šiandieninis priešininkas ne ką įspūdigesnis, tai Wigan. Forma prasta, ginyba pagailėtina, beje ji viena silpniausių lygoje, o išvykose atrodo išvis apgailėtinai, per 9 turus sugebėjo praleisti net 26 įvarčius.. Skaičiai kalba už save ir faktas lieka faktu, kad šios komandos didelė bėda ginyba ir kad ji galėtų atsilaikyti prieš MU puolimą aš sunkiai abejoju. O abejoju todėl, kad jei jau nuo Stoke, Birmingham sugeba prasileisti po 2, 3 įvarčius, tai nieko gero nežada. Šeimininkai pirmus kėlinius namuose pradeda gana užtikrintai ir kodėl to paties nepadarius šiame mače? Visas atakuojantis arsenalas yra koks buvo paskutines kelias rungtynes, taigi, Wigan ginybai bus labai sunku ir nustebčiau jei išlaikytų bent vieną kėlinį vartus sausus.. Wigan netekę kiek iš ankščiau saugo Diame, daugiau viskas tvarkoje. Taigi, toks mano variantas, MU pergalės atveju deficitas iki Chelsea tik 2 taškai, komanda visais bruožais galingesnė už Wigan, plius rungtynės namie, kito varianto kaip šis nematau ir manau po pirmojo kėlinio jau bus MU persvara šiokia tokia.. Sėkmės.