• No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Manchester City (Manchester City) @-122 6/10 +4.92

Neblogas variantas iš šio turo, tai City pergalė. Manau atėjęs Mancini įnešė gyvumo ir pasitikėjimo jėgomis, o kas svarbiausiai ginyba tvirtėja, nes ginybos specialistas gana neblogas.. Wolves žaidžia gana banguotai, praitą turą pralošė Liverpool išvykoje, prieš tai namie nugalėjo 2:0 Burnley. Didžiausia komandos bėda, ginyba, o žinant, kad City turi gana solidų puolimą, tai turint prastą ginybą ramiai būti negali. Klaidų daroma daug ir toks atakuojantis City arsenalas kiekviena jų gali pasinaudoti sulaukus menkiausios progos.. Netekčių Wolves turi, tačiau nauja šiam mačui tik viena, tai gynėjas Ward, suspenduotas dėl kortelių. Kalbant apie City, tikiuosi pergalių serija bus pratęsta. Pergalė reikalinga ir lentelės atžvilgiu, tikslai top4 ir barstyti taškus prieš vienus iš autsaiderių vėliau gali kainuoti brangiai. City šioms rungtynėms naujų netekčių neturi, visos iš kiek ankščiau, o jos tokios: Santa Cruz, Lescott, Bridge, Johnson, Onuoha ir Benjani. Svarbių yra, tačiau suoliuką turi ilgą ir kuom juos pakeisti yra, ką ir parodė paskutinės rungtynės.. Taigi, abejoju ar Wolves sužais patikimai ginyboje, pergalė ir jiem reikalinga lentelės atveju, tačiau City aukštesnio kalibro komanda ir manau įrodys tą aikštėje. Tikiuosi City metus baigs pratęsdama pergalių seriją kas atrodo realu. Sėkmės.