Sin

Inter - Lazio

12/20 21:45
Added 2009/12/20 21:45 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @140 5/10 -5.00

Ką gi paskutinis variantas, kuris atrodo neblogai. Inter žaidžia namie, pergalės atveju išlošti gali nemažai.. Atotrūkis nuo Milan 5 taškai, pergalės atveju šiandien jis padidėtų iki 8, taip Milan turi vienomis rungtynėmis sužaidę mažiau, tačiau jiems rungtynės su Fiore kuriose gali tikrai prarasti taškų. Lazio velkasi gale ir sunkiai matosi ta įsižiebianti šviesa tunelio gale.. Paskutines rungtynes nors ir laimėjo prieš Genoa, tačiau tik 1:0 ir žaidė namie.. Šiose rungtynėse svečiai turi nemažai netekčių. Komandai negalės padėti pagrindinis puolėjas Zarate kuris praleis rungtynes dėl kortelių.. Saugų linijoje nemažai netekčių, iškritęs Matuzelm, Brocchi, Dabo, Foggia. Visi gana svarbūs ir dabar saugų linija atrodo labai palaužiama, o ypač kai teks žaisti prieš tokį galingą Inter kurių ši vieta atrodo gana solidžiai.. Inter pirmą pusę gana neblogai pradeda, tad manau šiandien bus ne išimtis. Inter turi vieną didesnę netektį, tai Snejder, tačiau kuo jį pakeisti tikrai yra. Traumuotas gynėjas Samuel, tačiau pasirinkimas ir čia nemažas. Inter turi geriausią puolimą lygoje, paskutiniai du turai Serie A buvo prasti, tad atsitiesti norės, pergalė padidintų atotrukį ir manau viso to Internazionale sieks. Sėkmės.