Sin

Panathinaikos - PAS Giannina

12/19 19:00
Added 2009/12/19 19:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @110 6/10 -6.00

Dar vienas neblogas variantas su geru koeficientu.. Panathinaikos Graikijos grandas, prieš silpną Giannina kurie šiemet atkeliavo į aukščiausią lygą, kurie atrodo neįspūdingai išvykose, tačiau namuose bando kabintis ir ten rezultatai visai kitokie.. Šiandien žaidžia išvykoje prieš labai stiprų varžovą ir abejoju ar sugebės išlaikyti savo vartus sausus tiek pirmajame, tiek antrajame kėėlinyje.. Giannina ekipai padėti negalės du apgrindiniai žaidėjai, puolėjas ir gynėjas, tačiau jų netektys šio statymo tikrai nekeičia.. Panathinaikos namie šį sezoną atrodo gana solidžiai.. 6 pergalės ir vienos lygiosios. Namie paskutinį kartą pralaimėjo 2008 spalio 29d. Įspūdinga. Forma nebloga, o vidurį savaitės Europos lygoje 3:0 sutriuškino Dinamo Bukareštą.. Puolimą turi gana solidų, tad manau pirmajame kėlinyje jau bus priekyje ir antrajame teliks sudėti likusius taškus.. Komanda atrodo ryškiai galingiau, rungtynės namie.. Sėkmės..