Sin

Bayern Munich - Herta

12/19 16:30
Added 2009/12/19 16:30 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @-125 7/10 +5.60

Geras kofas, o visa šita atrodo gana įtikinamai.. Bayern žaidžia namie, čia dar nepralaimėję, formą įgiję gerą, o kas svarbiausiai puolimas atsigavęs kaip reikiant. Praitą turą net 1:5 išvykoje nušlavė Bochumą.. Šiose rungtynėse vienintelis Van Bommel negalės padėti dėl kortelių, daugiau iš ankščiau traumuoti Ribery, grybas Toni ir Görlitz. Žodžiu viskas kaip ir tvarkoje, o svarbiausiai su atakų smaigalyje žaidžiančiais žaidėjais.. Apie Herta nėra ką daug kalbėti.. O ypač apie jų rezultatus išvykose. Šiose rungtynėse netūrės kelių gana svarbių žaidėjų, tačiau, kad ir jie būtų viskas atrodytų gerai, nes Hertai šiai dienai neįmanoma lygintis su Bayern.. Žodžiu, renkuosi, kad link teigiamo rezultato bus jau po pirmojo kėlinio, o antrajame liks tik formalumai.. Sėkmės.