Sin

Lille - Slavia Prague

12/17 20:00
Added 2009/12/17 20:00 | 0 thanks

Pick: bet title Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose (Šeimininkų komanda įmuš abiejuose kėliniuose) @100 5/10 +5.00

Viskas labai paprasta, Lille reikia pergalės, jei nori patekti toliau.. O tą jie gali padaryti be vargo, žinant kokia jų forma.. Prancūzijos lygoje 4 pergalės iš eilės ir per kiekvienas rungtynes mušė po 4 įvarčius, šiandien priešininkas kiek silpnesnis ir neturintis jokio stimulo šiose rungtynėse.. Apskritai Slavia nelabai gali pasigirti ir savo čempionate žaidimu išvykose.. 2 pergalės, 4 lygiosios ir 2 pralaimėjimai.. Nieko įspūdingo, o ir priešininkas šiandien kardinaliai skiriasi nei tenka žaisti Čekijoje.. Netekčių čekai turi, tačiau jie nėra pagrindiniai, žaidėjai kurie pasirodo dažniausiai pakilę nuo soliuko.. Lille namuose Europos lygoej nepralaimėję, nugalėta Genoa 3:0 ir lygiosios su Valencia 1:1. Beje Lillis pirmasias rungtynes išvykoje laimėjo 1:5. Kodėl gi ko nors panašaus nesulaukus šiandien, forma gera, o pergalė reikalinga. Jei išvysime tokį žaidimą kaip kelias pastarasias rungtynes, manau tikrai realu, kad čekai gali būti suvažinėti skaudžiai.. Lille turi vieną didesnę netektį, tai Debuchy patyrė traumą, tačiau saugų linijoje pasirinkimas labai didelis ir ši skylė bus užkamšyta.. Daugiau viskas tvarkoje, taigi laukiu Lillio įvarčių tiek pirmajame kėlinį, tiek antrajame. Sėkmės.