• Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Bolton įmuš abiejuose kėliniuose (Bolton įmuš abiejuose kėliniuose) @230 3/10 -3.00

Bandau tokį variantą, kofas geras, o kad taip gali įvykti faktas.. Komandos panašaus pajėgumo, tačiau WHU turi daugiau nuostolių ir mano akimis tai sumažina jų šansus šiandien.. Abiejų ekipų puolimas praktiškai vienodas, tačiau WHU netekę Cole atrodo varganai.. Paskutinės rungtynės tą puikiai įrodė.. Bolton šiandien negalės padėti taip pat vienas puolėjas, tai Davies, tačiau yra Klasnic, Riga, bei saugų linija atrodo kaip neblogas užnugaris. Bolton mušti sugeba ir tą parodė prieš City, su Everton ir Tottenham irgi neblogas pavyzdys.. WHU per paskutines savo keturias rungtynes praleido 11 įvarčių, taip praitą turą gavo tik 1:0, tačiau žaidė su Birmingham kurių dėmesys daugiausiai skiriamas ginybai.. Beje šių klubų tarpusavio statistika gana įspūdinga, Bolton naudai, namuose išvis super.. 19 pergalių, 4 lygiosios ir tik 3 pralaimėjimai.. Įmušta 56, praleista tik 18 varčių. Paskutinį kartą Premier lygos rungtynėse šiame stadione WHU iškovojo lygiasias 1998 metais, pergalė pasiekta 1995 metais.. Gana solidžiai atrodo Bolton namie prieš WHU.. Ir šiandien nemažai šansų, kad tai pasikartos. Tikiuosi ir rezultatyvumas bus pratęstas.. Geras koeficientas, tai bandau. Sėkmės.