Sin

Porto - Setubal

12/13 22:15
Added 2009/12/13 22:15 | 0 thanks

Pick: bet title Porto įmuš abiejuose kėliniuose (Porto įmuš abiejuose kėliniuose) @-139 7/10 -7.00

Panaši situacija kaip ir rašiau su Olympiacos.. Portugalijos gigantas, prieš silpnus Setubal kurie paskutinėje vietoje su 8 taškais. Išvykoje turintys tik vieną pergalę prieš panašius nevykėlius Naval. Įmušti tik 3 įvarčiai, apgailėtina ir tiek.. Praitą savaitgalį 0:2 gavo nuo Sportingo, prieš tai 3:0 nuo Academico kurie irgi atrodo silpnai, jei jau nuo jų prasileidžia po tiek, tai ką gali padaryti Porto kurių puolimas geras ir paskutiniu metu itin atsigavęs.. Porto reikia taškų norint nepaleisti pirmaujančios Benficos.. Taigi, manau reikalus pradės tvarkyti nuo pirmų minučių.. Tarpusavio statistika irgi atrodo įspūdingai Porto naudai.. Namuose prieš Setubal nepralaimėjo nei karto per visą istoriją! Ir tik dvi lygiosios. Įvarčių santykis 37:6. Laukiu Porto įvarčių abiejuose kėliniuose.. Sėkmės.