• Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Real Madrid įmuš abiejuose kėliniuose (Real Madrid įmuš abiejuose kėliniuose) @-139 7/10 +5.04

Kodėl? Nes Real atrodo neblogai, rungtynėse su Barcelona sukūrė daug gerų progų, tačiau nepavyko pasižymėti dėkingomis situacijomis.. Almeria šiandien kurkas silpnesnis varžovas, antra, Real žaidžia namuose, o čia jie šiemet daro užtikrintai ir rezultatyviai. Almeria vidutiniokai, kurie namuose gali pakovoti su daugeliu, tačiau išvykose, tikrai ne prieš tokį Real. Išvykoje iškovojo taškus prieš Malaga kurias laimėjo 1:2 ir 2:2 su Atletico kurie tada buvo tragiškoje formoje. Viskas, abi šios komandos atrodo apgailėtinai, tad labai stebėtis negalima, kad sugebėjo išpešti kažką.. Real namie atrodo galingai, daug atakų sukuriama, kartu ir progų kuriomis namuose sugeba pasinaudoti dažniausiai tinkamai, Almeria šiai dienai ryškiai per silpna pasipriešinti Real komandai, Santiago Bernabeu stadione. Manau tūrėtų pasižymėti abiejuose kėliniuose.