Sin

Haarlem - Zwolle

11/30 21:00
Added 2009/11/30 21:00 | 0 thanks

Pick: bet title Zwolle įmuš abiejuose kėliniuose (Zwolle įmuš abiejuose kėliniuose) @150 7/10 +10.50

Haarlem apgailėtini, paskutinė vieta. 4 iš eilės pralaimėjimai.. Kraityje 12 taškų, pergalės prieš mirusį Eindhoven Fc, Emmem, Den Bosh, lygiosios su Telstar ir RBC, kokios, tai komandos? Išskyrūs Den Bosch, visos iš apačios.. Įvarčių praleižia labai daug, tad tikiuosi šiandien vėl tokio pat prasto jų ginybos žaidimo.. Zwolle puikioje formoje, iš 5 paskutinių rungtynių, 4 pergalės, lygiosios su Den Bosch išvykoje. Praitame ture 1:0 parklupdytas Cambur. Puolimo neturi tokio įspūdingo kaip Dordecht ar dar kas nors iš aukščiau stovinčių, tačiau manau visai realu, kad pasižymės abiejuose kėliniuose, nes Haarlem ginyba apgailėtina, o ypač paskutiniu metu.. Jeigu nuo Omniworld sugeba prasileisti 4 įvarčius, kurie tokie pat nevykėliai kaip ir jie.. Tai nelabai ką yra sakyti.. Žodžiu, Zwolle favoritas ir manau bus įrodyta su kaupu. Sėkmės.