Sin

Villareal - Real Valladolid

11/22 18:00
Added 2009/11/22 18:00 | 0 thanks

Pick: bet title Villareal pelnys įvartį abiejuose kėliniuose (Villareal pelnys įvartį abiejuose kėliniuose) @155 5/10 +7.75

Villareal atsigauna ir tai rodo rezultatai. 2 Pergalės iš elės, La Ligoje sudaužyta Tenerife 5:0, Europos lygoje pervažiuotas Lazio 4:1. Taip paskutinį turą pralaimėjo 3:2, tačiau žaidė išvykoje ir prieš Sevilla, tad buvo galima laukti pralaimėjimo. Pralaimėta minimaliai, tad dar kartą įrodė, kad grįžta į senasias vėžias.. Atakuojantis arsenalas komandoje itin didelis, tad mušti kam tikrai yra. Valladolid išvykose atrodo prastai. Kolkas žaidė prieš vidutiniokus ir tai nieko gero nepasiekė, apart nugalėdami Real Zaragoza. Žaidė su stipresniais Mallorca ir Real ir štai prasileido 3:0 ir 4:2. Taigi nieko įspūdingo, o ginyba nėra labai jau subalansuota.. Taigi, manau galima laukti Villareal rezultatyvaus žaidimo. Geras koeficientas, tad bandau. Sėkmės.