• Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Cambuur įmuš abiejuose kėliniuose (Cambuur įmuš abiejuose kėliniuose) @125 5/10 +6.25

Susitinka vieni iš lyderių su vienais iš apačios.. Cambuur po patirto pralaimėjo praitą turą norės patys atsitiesti, bei galbūt pakilti į pirmą vietą jei viskas sėkmingai susiklostys, o kad patys laimėtų reikia mušti įvarčius, o jie tą daro solidžiai savo lygoje. Per 15 turų yra įmušę 38 įvarčius. Kad ir kaip juokingai atrodytų, tačiau komanda išvykose lošia daug geriau nei namuose. Oss ginyba kaip ir daugelio apatinių komandų nestebūklinga.. Abejoju ar sugebės priešintis Cambuur.. Forma prasta, o prieš praitą turą patirtas pralaimėjimas paskutiniai komandai, namuose net 1:3.. Pirmą kėlinį Cambuur pradeda labai aktyviai ir berods net 11 rungtynių sugebėjo pasižymėti pirmuosiuose kėliniuose, aišku suprantama, nes kaip minėjau puolimą turi geriausią lygoje. Laukiu šiandien iš jų vėl rezultatyvaus žaidimo. Sėkmės.