Sin

Valencia - Real Zaragoza

11/08 20:00
Added 2009/11/08 20:00 | 0 thanks

Pick: bet title Valencia įmuš abiejuose kėliniuose (Valencia įmuš abiejuose kėliniuose) @110 7/10 -7.00

Kaip mėgsta žaisti Valencia manau daugelis žinote. Greitas, atakuojantis žaidimas. Tad manau visai realu, kad pasižymės tiek pirmam, tiek antram kėlinį. Turint tokio kalibro žaidėjus galima tikėtis įvarčių fiestos. Zaragoza praitas savo rungtynes namie laimėjo prieš Almeria, tačiau čia išvyka ir ne pas bet ką.. O Zaragoza išvykose atrodo apgailėtinai. 1 lygiosios prieš Gijoną.. 4 įmušti, 13 praleista. 6-1 gavo nuo Barcos, 4:1 nuo Sevillos, 2:1 nuo apgailėtinų Atletico, šiandien ne ką prastesnis varžovas nei Barca ar Sevilla, tad manau galima laukti kažko panašaus. Zaragoza netekusi savo rezultatyviausio puolėjo Arizmendi, bei saugo Pennant. Pas "šikšnosparnius" viskas gerai. Tad laukiu rezultatyvaus jų žaidimo, tiek pirmam, tiek antram kėlinį. Sėkmės.