Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
- Yes: 0.0%
- No: 0.0%
- No Opinions: 0.0%
- Voted: 0
Pick: bet title Eintracht Frankfurt win (Eintracht Frankfurt win) @670 3/10 -3.00
Bundeslyga.
Trumpai ir aiskiai.
Nesuprantu,kodėl Bayer tokie aiškūs favoritai?Taip jie čempionato lyderiai,nepralaimėjo 5 rungtynių iš eilės,tačiau turiu savo argumentų,kodėl svečiai šiandien gali laimėti.
1.Bayer šiandien žais nepilna sudėtimi.
Dėl traumų šiandien aikštėje turi nepasirodyti ir nežaisti vartininkas-R.Adler,tai didelė netektis šeimininkams,nes jo vietoje žais vartininkas,kuris neturi patirties,o Adleris ne kartą traukė Leverkuseną ir Vokietijos rinktinę su Rusija.
Nežais ir saugai-S.Rolfes ir Renato Augusto.
Taigi Leverkusen žais nukraujavęs.
2.Frankfurte gaila,bet nežais Amanatidis,bet tuo tarpu į svečių gretas grįžta dar 1 gynėjas.
3.
Frankfurt ir be Amanatidzio per paskutines 3 mačus iškovojo 2 pergales,todėl komanda nėra prastos formos.
Leverkusen paskutinieji-5 mačai-2 pergalės,3 lygiosios,tačiau ateina kažkada laikas pralošti lyderiams ir realus variantas,kad tai įvyks šiandien.
4.Pastebėjimas,kad kai Bundeslygos varžybos vyksta penktadienį šeimininkai retai laimi rungtynes 😁
5.Kad ir kaip keista ar ne,bet topas ir orakulas šias rungtynes kaip tyčia įdėjo į superstatymą,o čia po už praeitų 3 "superstatymų" dienų komentarų nereikia 😁
Gal aš ir klystu čia,bet jei šis statymas praeis,kas statys ir patrauks skolingas man bokalą alaus 😁

Comments (0)