Sin

Zurich - Basel

10/28 20:45
Added 2009/10/28 20:45 | 0 thanks

Pick: bet title Basel įmuš abiejuose kėliniuose (Basel įmuš abiejuose kėliniuose) @215 3/10 -3.00

Na čia sunkiai įsivaizduoju kitą variantą šiai dienai.. Beje istorija irgi atitinka šį statymą, nes dažniausiai abi komandos pasižymėdavo.. O dabar situacija tokia, Basel įgijo puikią formą, dėka puolėjų, ginyba tikrai neįspūdinga, savaitgalį 4:5 baigė varžybas, rezultatas nenormalus, o ir šiaip komanda nepasižymi itin gera ginyba.. Zurich taip pat visada beveik pasiekią įvartį, o šiandien namie jie manau, tai tikrai padarys, ginyba šios komandos taip pat silpnoka, o Basel atakuojantis arsenalas įgiję puikią formą, tad manau čia itin maža tikimybė, kad nors viena komanda nepasižymėtų.. Laukiu rezultatyvių rungtynių.. Rezultatai kalba patys užsave. Sėkmės.

Rizikuoju, su šiuo variantu, tačiau manau tikrai įmanoma, nes Basel paskutiniu metu pasižymi tikrai nemažu rezultatyvumu, o ir Zurich ginyba kaip minėjau nepalieka didelio įspūdžio..