• No: 28.6%
  • No Opinions: 42.9%
  • Voted: 14

Pick: Worcester (ah 0) @220 6/10 6.00

Turbut nelabai visiems zinomos komandos is Anglijos taciau FA cup kovos yra prestizinis reikalas ir visi ten nori pasirodyti.Susitinka Vanaramos conference komanda Worcester su league 1 atstovu Scunthorpe.Sis macas sutrauks pilna stadiona o jo talpa apie 6.3 tukstancio.Taigi palaikymo neturetu pristigti.Ar futbolininkai motyvuoti laimeti pries stipresne komanda?Be abejo,treneris John Snape pertraukos metu ikvepe komanda zaisti ir nepasiduoti,tai dave geru vaisiu nes jau pirmaja antro kel minute rezultatas tapo lygus 1-1 isvykoje.Toki rezultata pavyko islaikyti iki pat rungtyniu pabaigos.Fanu palaikymas kiek teko skaityti buvo tikrai geras.O ir zaidimas nebuvo i vienus vartus kamuolio kontrole turejo scunthorpe 59$ o smugiais i vartus laimejo tik 7-4.Pagrindinis puolejas Worcesterio Daniel Nti gales zaisti ir manau si komanda pajegi mesti issuki aukstesnes lygos komandai.Beto,Worcesteris namie nepralaimejo jau 19 rungtyniu is eiles,o paskutinis pralaimejimas patirtas vasario 18 diena.