Select your timezone: Select
arunas

FC Koln - Stuttgart

04/18 16:30
Added 2009/04/18 16:30 | 0 thanks
  • Yes: 0.0%
  • No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Will both teams score in the match?Yes (Will both teams score in the match?Yes) @-143 6/10 -6.00

Savaitgalį tikriausiai nebūsiu net prie kompo,o apie internetą nėra kalbų,juk pavasaris prasidėjo ir yra kitų darbų.Tačiau jau dabar padariau apžvalgą apie savaitgalį vyksiančias futbolo rungtynes ir parinkau keletą statymų.

Šis statymas,kad abi komandos įmuš įvarčius.
Visų pirma komandoms dabar skirtinga situacija.Stuttgart per 5 paskutines rungtynes laimėjo net 4 kartus,dėlto dabar atsidūrė 5 lentelės pozicijoje ir beveik neatsilieka nuo lyderių.
Koln tuo tarpu atvirskciai-tik 1 pergalė ir net 4 pralaimėjimai iš paskutinių 5 varžybų.Taigi galima sakyti,kad šiuo metu Koln atsidūrę duobėje,o Stuttgart-pakilime.
Tačiau Koln net patyrė 4 nesėkmes įvarčius vistiek mušė ir namų arenoje ir svečiuose:
2:4 pries B.Monchengladabach
2:0 svečiuose prieš Cottbus
1 įvartį įmušė ir Dortmundo Borusijai.
Tačiau neįmušta Schalke(bet svečiuose) ir Bayer(čia Koln tikrai beviltiški buvo).
Tačiau namie Koln jaučiasi daug jaukiau ir pramušti varžovų vartus namie daug lengviau.Dabar Koln vėl žais namie ir pasiekti įvartį prieš Stuttgart tikrai nėra sudėtinga užduotis.
Apie Stuttgart nėra ką sakyti,viska pasako 4 pergalės,jei nebūtų buvę įvarčių,nebūtų ir pergalių.Nors puolimas dabar sustyguotas ir puikus,tačiau net ir švęsdami tas pergales Stuttgart kaip visada nėra tokie užtikrinti gynyboje ir nesugeba išsaugoti sausų vartų.Tiesa namuose tai dar pavyko padaryti neįmušė tiek Hertha,tiek Hamburger SV,tačiau svečiuose Stuttgart niekaip nepavyksta stabiliai žaisti gynyboje,praleidžiamas bent vienas įvartis net ir prieš vidutiniokes komandas.Koln tikrai nors ir nesėkmių apimtas,bet Stuttgart įmušti tikrai pajėgus.Pirmosios šių komandų tarpusavio varžybos baigėsi 3:1 Koln pergalė Stuttgarte
Tikrai netikėta.Tiesa tuo metu komandos buvo kitokioje situacijoje.
Bet dabar žaidžiama Koln arenoje,kur šeimininkams pats laikas pabaigti nesėkmių ruožą,o tam reikia mušti įvarčius,tuo tarpu Stuttgartas jau pakilime gali kovoti laisvai dėl kelialapio į ČL,ir pretenduoti į aukštas vietas.Tą patvirtinant galima tik geru žaidimu ir pergalėmis,o pergalėms reikia įvarčių.
Taigi viską apsvarsčius man čia nusimato rezulatatyvus mačas ir tai,kad įvarčius pasieks abi komandos.

18+ | T&C Apply | Play Responsibly

Comments (0)