• No: 37.5%
  • No Opinions: 50.0%
  • Voted: 8

Pick: Rockets (2-HT,2-FT) @280 10/10 -10.00

Paskutinį kartą šiąnakt labuki, paskutinė nba prognozė šiandienai. (: Taip taip vėl didelis kof, kodėl? Na tiesiog ieškau kuo didesnių kof su kuo mažesne rizika lyginant su pergale. Pergalės buvo 2.70, tačiau atsižvelgiant į šios serijos rezultatus nusprendžiau įdėti štai tokią prognozę, dabar šiek tiek išsamiau: Blazers po 2 kėlinių šioje serijoje laiminėjo vos vieną kartą! Tai reiškia nieko nuostabaus jei vėl rockets laimės pirmus du kėlinius, o vėliau jau prasidės tikrasis žaidimas dėl rungtynių baigties, nuo kur ir turėtų prasidėti 2.70 kof, taigi tiesiog menkos rizikos kaina pasididiname kof (: Kodėl rockets laimės? (: Nagi pažiūrėkime į vakar nakties tendencijas, 3 rungtynės 3 pergalės išvykose išlyginančios serijos rezultatą 3-3, laimėjo sezono metu buvusios stipresnės komandos, kodėl čia taip turėtų nenutikti?.. Rockets su šiuo statiniu penketu (asiku priesakyje) demonstruoja labai gerą žaidimą ir puikią gynybą prieš aldridge (na bet jis tikriausiai vvėl įmes +20 taškų..) rockets išeis maksimaliai susikaupę rungtynėms ir atiduos visas jėgas kaip ir kitos vakar žaidusios komandos, o blazers nori nenori ar trenerio ar kai kurių žaidėjų mintyse kirbės mintelė, jei pralaimėsim dar nebus viskas baigta, dar turėsime vieną progą.. (Juk visiems taip būna ir ne tik sporte). Tad sekmytės perskaičiusiems ir labai nepykite už didelius kof. (: Šis mano manymu vienas geriausių single šiandien, na o jei norite statymo į kombinaciją, patariu peržiūrėti kitą mano rockets-blazers prognozę, labanakt, gražaus krepšinio! (: