07/10 13:30
Added 2011/07/10 10:32 | 0 thanks

Pick: bet title +2.5 Lenkija (+2.5 Lenkija) @-120 8/10 +6.64

Labai panaši situacija į Rusija - Argentina mačą.

Kroatai žaidžia palaidą krepšinį, viskas remiasi ant dvejų - keturių žaidėjų, o keli krepšininkai savo rinktinę visą čempionatą tempti negali.

Taip pat kroatai paskutines dvi rungtynes pralaimėjo, pralaimėjo gana įdomiai. Na bent man asmeniškai įstrigo jų mačas su Argentina, kai likus truputį daugiau nei 10 sekundžių ir turint 6 taškų deficitą nebesibaudavo, o poxuistiškai pravaikščiojo, ale mums poxui. GI ČIA JAUNIMAS, JIEMS KREPŠINIS DAR TURI BŪTI AISTRA IR SIEKIS BET KOKIA KAINA IŠKOVOTI PERGALĘ.
Vakar prieš australus tris kėlinius išsilaikė netriuškinami, o ketvirtam kėlinyje pasileido ir pralaimėjo paskutinį ketvirtį 12:28, bendrai 63:90
Taip pat gal nežais vienas iš lyderių Toni Katičius pelnantis po 15,3 taško.

Lenkams nenuskilo. Pusfinalyje teko kovoti su lietuviais, kovojo, bet nepavyko. O kovoje dėl penktosios vietos vėl atiteko rimta rinktinė - įniršusi JAV rinktinė.
Tačiau mane neramina tik tiek, kad klaustukas pas juos yra ties M.Ponitkos vardo, praeitame mače nerungtyniavo, tačiau neparašyta, jog dėl traumos.