Barcelona v Lyon

03/13 22:00
Προστέθηκε 2019/03/13 20:34 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: bet title Home/Yes (Results/Both Teams To Score) @2.500 10/10 +15.00

Μάτς για το Τσάμπιονς Λίγκ . Ο επαναληπτικός του άσφαιρου 0-0 στην Έδρα της Λυών , πρίν δύο εβδομάδες , θα γίνει σήμερα στην Καταλονία και στο γήπεδο της Μπαρτσελόνα , το Camp Nou , για να δούμε ποιά θα είναι η επόμενη ομάδα που θα περάσει στην επόμενη φάση , την φάση των 8 ομάδων , στα προημιτελικά . Σίγουρα η Μπαρτσελόνα σαν γηπεδούχος έχει έναν λόγο παραπάνω για αυτή την κατάκτηση , όχι ότι η Λυών είναι αμελητέα ποσότητα , ωστόσο , σαν δυναμική , σαν δυνατότητες , σαν επιφάνεια και ότι άλλο συνεπάγεται , η Μπαρτσελόνα συγκεντρώνει τις περισσότερες πιθανότητες . Οι πρώτες ομάδες που έχουν φτάσει στην επόμενη φάση είναι η Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ , που έκανε το ακατόρθωτο στο Παρίσι , απέναντι στην Παρί Σ.Ζ. και να ανατρέψει το 0-2 του πρώτου ματς στην Αγγλία , σε 1-3 στο Παρίσι , έστω και στις καθυστερήσεις , έστω ακόμη και με αμφισβητούμενο πέναλτι , η Πόρτο που επίσης κατάφερε να κάνει το επίσης 2-0 της Ιταλίας , σε ακόμη ένα 2-0 στην Πορτογαλία και να πάρει την πρόκριση στην παράταση , η Τότεναμ που με δύο νίκες κόντρα στην Ντόρτνμουντ , με 3-0 στην έδρα της και 0-1 στην Γερμανία , ο Άγιαξ , που με την σειρά του έκανε την μεγάλη έκπληξη , κερδίζοντας μέσα στην Μαδρίτη , την Ρεάλ , με το εξωπραγματικό 1-4 και ανέτρεψε το εις βάρος της 1-2 που είχε γίνει στην έδρα του Άγιαξ . Εχθές πέρασαν και η Μάντσεστερ Σίτι που συνέτριψε την Σάλκε , με σκορ 7-0 ! και με το 2-3 του πρώτου ματς , πέρασε άνετα και η Γιουβέντους που κέρδισε την Ατλέτικο ΜΑδρίτης , με σκορ 3-0 και η οποία επίσης ανέτρεψε το εις βάρος της 2-0 σκορ του πρώτου ματς της Μαδρίτης . Σήμερα θα ολοκληρωθεί η οκτάδα , με τα δύο ματς που είναι σε εκκρεμότητα .
Μάτς για γκολ δείχνει να είναι το σημερινό , με την Μπαρτσελόνα να είναι το φαβορί και την Λυών να δείχνει επίσης ότι μπορεί να σκοράρει στο ματς .