Προστέθηκε 2019/10/24 10:42 | 0 ευχαριστούμε
  • Ψηφίστηκε: 2

Προγνωστικό: Celtic (Azijietiškas 0.0) @-130 8/10 +6.16

„Celtic“ šiuo metu yra neblogoje formoje.
Po dviejų turų ir surinktų keturių points jie atrodo puikiai, tačiau tai dar nereiškia, kad teami nepavyks win prieš „Lazio“.
Kalbant apie šalies lygą, team prieš Livingstoną patyrė šiek tiek pranašumą 2:0, tačiau tinkamai reagavo į kitas praėjusio šeštadienio rungtynes, namuose laimėdama 6:0 prieš „ROss“ team.
Lazio“ į šias rungtynes ​​atvyksta po 3:3 lygiosiom prieš „Atalanta“. Jų šansai ilgą laiką atrodė negatyviaii, tačiau baudos smūgis juos sugrąžino į ritmą, nes žaidėjai iš Bergamo neteko Peru ir du kartus per dvi minutes nusileido, o trečiąjį pridėtą minutę pripažino dar vienu iš baudos smūgio.
Jie tikriausiai turėjo šiek tiek teisėjo pagalbo. Po aštuonių turų jie turi tris Peru, du draw ir du pralaimėjimus, būdami jau keturiais points atsilikę nuo Čempionų lygos vietos „Napoli“. Mano nuomonė Celtic be vargo ims šias rungtynės nes ir jų pačių forma, yra įdealios būklės.0.0 Azijietiškas